Uzamax Hakkında

Uzamax'ın içeriğindeki maddeler;
Harnup tozu, Buğday unu, Çavdar unu, Nohut unu, Soya unu, Karanfil tozu, Tarçın tozu, Yulaf unu, Keten tohumu bulunmaktadır.

Uzamax'ın içerisindeki Mineral ve Vitaminleri şu şekilde sıralayabiliriz:
Bakır, çinko, demir, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, omega 3, omega 6, potasyum, selenyum, silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, folik asit, niasin, protein.


Uzamax ile ilgili merak ettiklerinizi özel olarak eğitim almış müşteri temsilcilerimiz tarafından öğrenebilirsiniz. Numaranızı bırakmanız yeterli...

%100 Doğal ve hiç bir yan etkisi olmayan Uzamax'ı keşfedin
UZAMAX içeriğinde mineral ve vitaminler barındıran, doğal bitkielerden üretilmiş gıda desteğidir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal ürün bulunmamakla birlikte tamamen doğal kurutulmuş bitkisel bir karışımdır. Sadece birkaç aylık kullanım kürü sonrasında bile uzamax'ın etkisini hissedeceksiniz.


Uzamax &100 Doğal ve Biktiseldir!
Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin, sizin uzun boyunuzu, muhteşem fiziğinizi ve kendinden emin halinizi gördüklerinde neler hissedeceğini bir düşünün. Uzamax'ın hayatınızı değiştirir ve sizi olmak istediğiniz kişi yapar!

Dünya çapında atletler, mankenler, basketbol oyuncuları, vücut geliştirenler kadar sıradan kişiler de form da kalabilmeleri ve vücutlarının daha esnek olması için gıda takviyesi alıyorlar. Ve başta Türk ünlü bayanlar olmak üzere birçok sanatçı ve mankende gıda takviyelerini ya geçmişte kullanıp sonuç almış, yada hala kullanmakta!

  |     |     |     |     |  

© Uzamax Bitkisel Kapsül & Bitkisel Karışım